Interni konkurs za pomoćnika direktora

Na osnovu člana 113 Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi u Kantonu Sarajevo (“Službene novine Kantona Sarajevo”, broj: 27/24, Pravilnika o unutrašnjoj organizaciji i sistematizaciji radnih mjesta JU OŠ “Kovačići” Sarajevo broj: 01-1-34-1096/24, člana 113. Pravila JU OŠ “Kovačići” Sarajevo broj: 677/15 i Pedagoških standarda i normativa za osnovni odgoj i obrazovanje i normativa školskog prostora, opreme, nastavnih sredstava i učila za osnovnu školu (“Službene novine Kantona Sarajevo” broj: 10/24) direktor škole raspisuje:

INTERNI OGLAS

za izbor pomoćnika direktora škole/voditelja dijela nastavnog procesa

Interni oglas za izbor pomoćnika direktora škole/voditelja dijela nastavnog procesa JU OŠ “Kovačići” Sarajevo raspisuje se od 01.09.2024. godine do 17.04.2028. godine, tj. do okončanja mandata direktorice Škole.

Tekst konkursa možete preuzeti OVDJE.